26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Aktuality ZŠ

9. 4. 2024 Divadelní představení Ostrava Pěkným kulturním zážitkem byla pro žáky naší školy návštěva loutkového divadla v Ostravě. V úterý 2.4. 2024 jsme shléhli muzikálové představení „DÁŠEŇKA“. Mít domácího mazlíčka je radost, ale i velká starost. Představení se nám všem moc líbilo.
zobrazit vše

Aktuality MŠ

25. 4. 2024 Mechulaláci V pondělí 22. dubna 2024 nás ve školce navštívili oblíbení Mechulaláci s písničkovým programem "Veselá lesní strašidla".
25. 4. 2024 Zápis k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2024/2025 Zápis k předškolnímu vzdělávání se v naší MŠ uskuteční dne 7. května 2024 v čase 15.00 - 17.00h.
zobrazit vše

O naší škole

Naše škola je určena žákům 1.- 5.ročníku,kteří se vyučují ve třech třídách. Průměrný počet žáků ve škole se pohybuje kolem 40 dětí. Výhodou je menší počet dětí ve třídách. Děti z různých tříd tvoří ve skutečnosti jeden velký kolektiv, naučí se větší samostatnosti, pracují ve skupinách. Domácí prostředí je i účinnou prevencí proti šikaně a jiným nevhodným jevům.

Ve šk.roce 2007/2008 jsme začali v 1. ročníku podle vlastního Školního vzdělávacího programu „Škola pro život“, který je zaměřen na oblasti lidové zvyky a tradice, ekologii a výchovu ke zdraví.

Součástí školy je mateřská škola, družina a jídelna.

Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace